Dijitali Renklendiriyoruz

01.

Djiitali Renklendiriyoruz

Anlattığımız her hikaye, inşa ettiğimiz her marka ve yarattığımız her etkileşim sadece güzel görünmekle kalmamalı, aynı zamanda güzel hissettirmeli ve işlev görmelidir. Mükemmelli sizler için hazırlıyoruz.

  • Moda Fotoğrafı çekimi
  • Tanıtım Filmi çekimi
  • Web tasarım
02.

Yeni Bir Perspektif

Renkten Ajans, hikaye anlatımı, görsel tasarım ve teknoloji konusunda tutkulu bir dijital ajanstır. Hedef kitlelerinin ilgisini çekmelerine ve marka bilinirliği oluşturmalarına yardımcı olmak için dünya çapında küçükten büyüğe şirketlerle işbirliği yapıyoruz.

  • Grafik Tasarım
  • Ürün Fotoğraf çekimi
  • E – Ticaret
03.

Strateji

Doğru strateji işinizi ileriye taşıyacaktır. Sürükleyici bir keşif süreciyle başlayarak şirketinizi tanır ve hedeflerinizi anlarız. Ardından, bu hedeflere mümkün olan en akıllı şekilde ulaşacak bir strateji planlıyoruz.

  • Sosyal medya
  • Marketing & Seo
  • Kampanyalar

Portfolyo

Kalite arayışımızda kendi fotoğraf stüdyomuzu, video prodüksiyon ve animasyon bölümümüzü geliştirdik. Ekibimiz film çekebilir, grafik tasarım yapar, storyboard'lar oluşturabilir, 3D animasyonlar yapabilir, illüstrasyon videoları oluşturabilir ve hareketli grafikler oluşturabilir. Her şeyi şirket içinde yapıyoruz, bütün süreçleri baştan sona geliştiriyoruz.

Neler Yapıyoruz

Web Sayfası Projeleri

Kolay kullanım sunan, yeni tasarım standartları dikkate alınarak hazırlanmış, potansiyel müşterilerin ihtiyaç duyduğu metin, görsel ve video içerikleri bulunduran sayfanız ile her zaman daha fazla satış fırsatı yakalayın!

Dijital Medya Pazarlama

Dünya çapında B2B odaklı hedef kitlenize ulaşmak için kullandığımız 30’un üzerinde reklam sağlayıcı ile erişiminizi artırın!

Medya & PR

Geleneksel ve Sosyal medyanın gücünü doğru ve etkili bir pr hizmeti ile birleştirerek satış ve pazarlama faaliyetlerinizi güçlendiriyoruz.

Grafik Tasarım

Sosyal medya paylaşımları, dijital kampanyalar, basılı ve dijital tüm materyaller için hızlı ve başarılı tasarım çözümleri.

Tanıtım Filmleri

TV ve Sosyal medya endüstrisindeki her türlü içerikteki reklamlara, yenilikçi özgün projeler üreterek, teknik ve özgünlük açısından bir vizyon sunuyoruz.

Fotoğraf Çekimleri

Moda, Reklam, Ürün, Mimari ve Yemek fotoğrafçılığı alanlarında yetenekli ve anlamlı bakış açılarıyla özenerek sizlere en yüksek faydayı sağlayacak çekimler yapıyoruz.

Image

HAKKIMIZDA

Markalar yaratır ve büyütür, onları yeni pazarlara götürür, ekipler kurar, işletmeleri geliştirir ve insanlığı daha uyumlu, onurlu ve daha iyi bağlantılı bir dünyaya doğru itmek için kültürel altyapıyı kullanırız. Benzersiz bir büyüme elde etmek için kültürü tanımlayan ve markaları yükselten ilgi çekici markalar ve dijital deneyimler yaratıyoruz. İlk günden beri odak noktamız, müşterilerimizi günümüzün dinamik, sürekli gelişen dünyasında başarılı olacak şekilde konumlandıran stratejiler ve hizmetler sunmak olmuştur.

Büyük hayalleri olan yenilikçi insanlarız. Size özel harika görseller üretiyoruz. Enerji, motivasyon ve tutkuyla dolu ekibimiz, her pikselde en olağanüstü işi sunmayı hedefliyor.

Biz

Paradigmaları değiştirmek ve daha iyi gelecekler inşa etmek için ruhu, tasarımı ve teknolojiyi karıştırıyoruz.

Bizimle İletişime Geç

Form

Adres

Quasar Tower, Fulya Mah. Büyükdere Cd. No:76/188 K.13 D:1302, 34394 Şişli/İstanbul

Telefon

0 532 381 47 41

Mail

info@renkten.com

Markalarınızın tüm dijital ihtiyaçlarını desteklemek için buradayız.